Kwestionariusz Strategii Systemu Digital Signage

Video i Audio streaming

Oferujemy Państwu kompleksową usługę realizacji oraz publikacji nagrań audio i wideo za pomocą Internetu. W ramach tej usługi proponujemy naszym klientom specjalistyczne doradztwo, realizację od strony technicznej i technologicznej, a także szeroki wybór urządzeń i akcesoriów niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia wysokiej jakości transmisji audio i wideo.


Podczas realizacji oferowanej usługi zawsze wykorzystujemy najnowsze dostępne i sprawdzone technologie oraz wysokiej jakości sprzęt. Dlatego też nasz profesjonalizm i wysoka jakość usług przekłada się na grono zadowolonych i stale przybywających  klientów.

Jeśli są Państwo zainteresowani oferowaną przez nas usługą, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy stale służą pomocą. Zapraszamy

Call Back

Reklama Multimedialna

Witamy Państwa na naszej POSiTiVnej stronie. Pragniemy przybliżyć Państwu nowoczes- ny interaktywny system, jakim jest reklama multimedialna.

Integracja oraz zastosowania systemów reklamowych jak kioski multimedialne, reklama multimedialna, interaktywne systemy multimedialne i telewizja reklamowa.

Sklepy
 
© 2010 POSITIVI Reklama Multimedialna. All rights reserved.