Kwestionariusz Strategii Systemu Digital Signage

Rozwiązania dla biznesu

Czy potrzebujecie Państwo nowoczesnych systemów reklamowych? Interaktywnych urządzeń pozwalających skutecznie promować produkt lub usługę? A może szukacie sposobu, aby zminimalizować koszty prowadzenia konferencji? Jeśli któraś z tych odpowiedzi jest twierdząca zapraszamy do kontaktu z nami.


Oferujemy Państwu nowoczesne systemy zarządzania reklamą w oparciu o technologię Digital Signage.  System pozwala na centralne zarządzanie emisją niezależnie od lokalizacji w jakiej znajdują się urządzenia. Funkcje systemu to m.in.  emisja materiałów wideo, audio, obrazów statycznych, zarządzanie kampaniami reklamowymi, statystyki i raporty, kreowanie play list, zaawansowane ustawienia emisji w rozbiciu na poszczególne lokalizacje i wiele więcej.


Oprócz systemu POSiTiVi NCMS oferujemy Państwu również nowoczesne i profesjonalne urządzenia multimedialne, takie jak projektory, mobilne systemy prezentacyjne, systemy wideo i telekonferencyjne, ekrany plazmowe i monitory LCD, kioski informacyjne, systemy nagłośnieniowe i multimedialne akcesoria dla biznesu.


Nasza firma od lat realizuje kompleksowe usługi z zakresu technologii  Digital Signage, czyli nowoczesnej, atrakcyjnej  i  niezwykle skutecznej formie reklamy.
Jeśli są Państwo zainteresowani systemami multimedialnymi dla biznesu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.
 

Call Back

Reklama Multimedialna

Witamy Państwa na naszej POSiTiVnej stronie. Pragniemy przybliżyć Państwu nowoczes- ny interaktywny system, jakim jest reklama multimedialna.

Integracja oraz zastosowania systemów reklamowych jak kioski multimedialne, reklama multimedialna, interaktywne systemy multimedialne i telewizja reklamowa.

Sklepy
 
© 2010 POSITIVI Reklama Multimedialna. All rights reserved.