Kwestionariusz Strategii Systemu Digital Signage

Reklama w sieciach sklepów

Dostarczamy i budujemy profesjonalne systemy reklamowe na potrzeby Sieci Handlowych. Proponujemy Państwu doradztwo w kwestiach technicznych i marketingowych, dostawę sprzętu i systemów reklamowych, instalację, zarządzanie emisją, a także  materiałami reklamowymi.  

Nasze nowoczesne systemy pozwalają na centralne i intuicyjne zarządzanie treścią reklamową bądź też innym materiałem emitowanym w obrębie całej sieci lub pojedynczych punktów handlowych. Profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług oraz najlepsze parametry dostarczanych urządzeń w atrakcyjnych wariantach cenowych są naszym priorytetem.

Dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami jesteśmy w stanie stworzyć niemalże każdą sieć reklamową na potrzeby punktów handlowych, a także nią zarządzać. Proponujemy Państwu również dedykowane systemy i aplikacje na potrzeby interaktywnych działań marketingowych z użyciem technologii Digital Signage.
 

Jeżeli są Państwo zainteresowani własną reklamą w sieciach sklepów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy zawsze służą pomocą.

 

Call Back

Reklama Multimedialna

Witamy Państwa na naszej POSiTiVnej stronie. Pragniemy przybliżyć Państwu nowoczes- ny interaktywny system, jakim jest reklama multimedialna.

Integracja oraz zastosowania systemów reklamowych jak kioski multimedialne, reklama multimedialna, interaktywne systemy multimedialne i telewizja reklamowa.

Sklepy
 
© 2010 POSITIVI Reklama Multimedialna. All rights reserved.