Kwestionariusz Strategii Systemu Digital Signage

Reklama Multimedialna w Centrach Handlowych i Sieciach Handlowych

Dostarczamy i budujemy sieci systemów reklamowych w Centrach Handlowych, sieciach handlowych i miejscach publicznych. Zrealizowaliśmy wiele różnych projektów, a część z nich można zobaczyć w sekcji Reklama Multimedialna realizacje.

Pomagamy od wyboru rozwiązań sprzętowych, przez dostawę i instalację, aż po zarządzanie sieciami reklamowymi. Jesteśmy gotowi stworzyć nietypowe rozwiązania do zarządzania emisją materiałów reklamowych, od emisji na małych ekranikach LCD, przez emisję na wielkich ekranach z wsteczną lub przednią projekcją, aż po rozwiązania dedykowane typu audio streaming i wideostreaming w Internecie.

Dostarczamy urządzenia multimedialne jak kioski multimedialne i kioski interaktywne, projektory multimedialne, ekrany dotykowe od 15" do 50" wraz ze stosownym oprogramowaniem do zarządzania treścią i nawigacją.

Call Back

Reklama Multimedialna

Witamy Państwa na naszej POSiTiVnej stronie. Pragniemy przybliżyć Państwu nowoczes- ny interaktywny system, jakim jest reklama multimedialna.

Integracja oraz zastosowania systemów reklamowych jak kioski multimedialne, reklama multimedialna, interaktywne systemy multimedialne i telewizja reklamowa.

Sklepy
 
© 2010 POSITIVI Reklama Multimedialna. All rights reserved.