Kwestionariusz Strategii Systemu Digital Signage

Projektory multimedialne

Oferujemy Państwu wysokiej jakości projektory multimedialne dla biznesu, sektora edukacji, a także do zastosowań domowych. Proponowane przez nas projektory to urządzenia renomowanych firm, znane z niezawodności i bardzo długiego czasu użytkowania.

To wysoka jakość, doskonałe parametry techniczne i umiarkowana cena. Oprócz sprzedaży projektorów, oferujemy także usługi instalacyjne, doradcze na temat projektorów i technologii audio wizualnej, a także dostawę i serwis wszelkich akcesoriów związanych z projekcjami multimedialnymi w tym lampy do projektorów, ekrany projekcyjne, tablice interaktywne oraz najwyższej jakości projektory instalacyjne.


Jeśli są Państwo zainteresowani projektorami multimedialnymi, bądź też chcielibyście się dowiedzieć więcej na ten temat, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Nasi specjaliści stale służą pomocą.
 

Call Back

Reklama Multimedialna

Witamy Państwa na naszej POSiTiVnej stronie. Pragniemy przybliżyć Państwu nowoczes- ny interaktywny system, jakim jest reklama multimedialna.

Integracja oraz zastosowania systemów reklamowych jak kioski multimedialne, reklama multimedialna, interaktywne systemy multimedialne i telewizja reklamowa.

Sklepy
 
© 2010 POSITIVI Reklama Multimedialna. All rights reserved.