Kwestionariusz Strategii Systemu Digital Signage

Ekrany plazmowe i LCD

Proponujemy Państwu nowoczesne i niezawodne ekrany plazmowe, a także ekrany LCD renomowanych firm.

Oferowane przez nas urządzenia cechuje nowoczesny design, wysoka funkcjonalność, niezawodność oraz najwyższa jakość. Dodatkowo świadczymy usługi wdrożeniowe i instalacyjne związane z oferowanym sprzętem. Na Państwa życzenie wyposażymy i  zbudujemy profesjonalne centrum w oparciu o ekrany plazmowe i LCD.

Nasze doświadczenie i wiedza na temat techniki audio wizualnej pozwala nam na zrealizowanie niemalże każdej usługi związanej z ekranami plazmowymi  i  LCD.

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje edukacyjne, hotele, ośrodki szkoleniowe, sieci handlowe i inne instytucje, które chciałyby posiadać profesjonalny, sprawdzony i niezawodne ekrany plazmowe i LCD. W przypadku zainteresowania serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.
 

Call Back

Reklama Multimedialna

Witamy Państwa na naszej POSiTiVnej stronie. Pragniemy przybliżyć Państwu nowoczes- ny interaktywny system, jakim jest reklama multimedialna.

Integracja oraz zastosowania systemów reklamowych jak kioski multimedialne, reklama multimedialna, interaktywne systemy multimedialne i telewizja reklamowa.

Sklepy
 
© 2010 POSITIVI Reklama Multimedialna. All rights reserved.