Kwestionariusz Strategii Systemu Digital Signage

Kioski multimedialne

Kioski multimedialne to nowoczesne i bardzo atrakcyjne urządzenia, zbudowane w oparciu o komputer pozwalający stworzyć punkt informacji w niezwykle atrakcyjnej i przyciągającej wzrok formie. Pozwalają w szybki sposób uzyskać najważniejsze informacje bez ingerencji pracowników.

Wysoka jakość obrazu i dźwięku pozwala przedstawić każdą informację w przejrzystej i profesjonalnej formie. To idealne urządzenia multimedialne nadające się zarówno do pełnienia funkcji kiosku informacyjnego, punktu dostępowego do Internetu jak również do celów reklamowych.

W dzisiejszych czasach kioski multimedialne to nie tylko narzędzie informacyjne, ale przede wszystkim systemy multimedialne pozwalające zautomatyzować i usprawnić pracę w każdej firmie i instytucji.

Oferowane przez nas kioski multimedialne wyposażone są w nowoczesne ekrany dotykowe pozwalające na interakcję z użytkownikiem. Design urządzenia może być dostosowany do wymogów i oczekiwań naszych klientów.

Najnowsza dostępna technologia, którą wykorzystują oferowane przez nas kioski internetowe umożliwiają wyświetlanie filmów, animacji, prezentacji, dźwięków, a dodatkowo pozwalają dzięki interakcji z użytkownikiem wypełnić różnego rodzaju formularze i dokumenty, które następnie można bezpiecznie dystrybuować we wcześniej zdefiniowanym miejscu.

Proponujemy Państwu kioski internetowe i kioski multimedialne, wyświetlacze, terminale, a także niezbędne oprogramowanie z serwisem powdrożeniowym. Na Państwa życzenie stworzymy animacje, filmy, systemy i prezentacje i zintegrujemy je z systemami informatycznymi w każdej firmie i instytucji.

Jeśli są Państwo zainteresowani powyższym rozwiązaniem, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Call Back

Reklama Multimedialna

Witamy Państwa na naszej POSiTiVnej stronie. Pragniemy przybliżyć Państwu nowoczes- ny interaktywny system, jakim jest reklama multimedialna.

Integracja oraz zastosowania systemów reklamowych jak kioski multimedialne, reklama multimedialna, interaktywne systemy multimedialne i telewizja reklamowa.

Sklepy
 
© 2010 POSITIVI Reklama Multimedialna. All rights reserved.