Kwestionariusz Strategii Systemu Digital Signage

Ekrany wielkoformatowe LED

Oferujemy Państwu profesjonalne ekrany  diodowe w technologii LED. To nowoczesny i niezwykle efektywny sposób ekspozycji materiałów reklamowych czy też informacyjnych. Ekrany wielkoformatowe to wysokiej jakości urządzenia znajdujące zastosowanie niemalże w każdej branży. Proponujemy Państwu m.in. specjalistyczne doradztwo w zakresie wykorzystania ekranów wielkoformatowych, ich sprzedaż i instalację w danym punkcie. 

Dodatkowo oferujemy specjalistyczne oprogramowanie na potrzeby zarządzania emitowaną zawartością, a także konsultacje i wsparcie posprzedażowe.

Dostarczone przez nas ekrany mogą być zarówno w małych rozmiarach jak i bardzo dużych. Dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami jesteśmy w stanie dostarczyć niespotykane  na Polskim rynku ekrany wielkoformatowe w pełni dostosowane do wymogów i oczekiwań naszych klientów.


Jeśli są Państwo zainteresowani technologią LED i ekranami wielkoformatowymi serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. 
 

Call Back

Reklama Multimedialna

Witamy Państwa na naszej POSiTiVnej stronie. Pragniemy przybliżyć Państwu nowoczes- ny interaktywny system, jakim jest reklama multimedialna.

Integracja oraz zastosowania systemów reklamowych jak kioski multimedialne, reklama multimedialna, interaktywne systemy multimedialne i telewizja reklamowa.

Sklepy
 
© 2010 POSITIVI Reklama Multimedialna. All rights reserved.